meni hapları
Cinsel Destekleyiciler

Sperm Haplarını Kullanmak Güvenli Midir?

  Yazar: Michael Moody

Sperm hapları ihtiyacın olan cinsel gücü sana verebilecek büyülü bir hap, peki bu haplar güvenli mi? Neden en güvenilen cinsel takviye olduğunu bu makaleden öğrenebilirsin.

 1. Home
 2. /
 3. Cinsel Destekleyiciler
 4. /
 5. Sperm Haplarını Kullanmak Güvenli Midir?

Erkek cinselliği bazı birkaç unsura dayanır, bunlar; boşalma hacmi, ereksiyon olma süresi ve gücü, libido kapasitesi, cinsel arzu sıklığı, orgazm gücü ve cinsel zindeliktir.

Eğer, bu parametrelerden herhangi birinde sıkıntı çekiyorsanız icabına bakmanız gereken bir problem olabilir.

Sadece bu da değil, bazı insanlar sadece seks yapmayı severler ve ekstra bir desteğin kimseye zararı olmaz.

İnternette bulabileceğiniz yığınla ürün var ama kimisi gerekli bilimsel desteği veya yetkinliği gösteremiyor.

Ama teknolojinin ve bilimin ilerlemesi ile sperm hapları yapılmaya başlandı. Bu haplar hem boşalma problemleri savaşıyor hem de boşalma hacmini artırıyor.

Bu haplardan birini kullanmak işine yarayabilir ama konu bir noktaya gelip takılıyor. Bu hapları kullanmak güvenli mi?

Yazımızda sperm haplarının güvenlik konusuna değineceğiz ve aklındaki soruları cevaplayacağız.

Daha fazla uzatmadan konuya geçelim.

Sperm hapı tam olarak nedir?

Eğer bir sperm hapının güvenli olup olmadığını bilmek istiyorsak öncelikle içeriğinde ne olduğunu bilmeliyiz.

İçerisinde organik doğal bitkisel özütler ve farklı otlardan başka bir şey yok. Bunlar kimyasal oranlarda birleştirilerek kapsül haline getiriliyor.

Sperm sayını, boşalma hacmini ve gücünü, ve ereksiyonunu güçlendirmek, libidoyu artırarak, orgazmını keskinleştirmek gibi özellikleri var.

Yıllardır geleneksel tıp da kullanılan yüzlerce farklı tedavisel özelliği olan bitkiler var, bunlar doktorlar ve bilim adamları tarafından incelenip kanıtlanmış özellikleri olan bitkiler.

Mühendisliğin de yardımı ile araştırmacılar farklı tedavisel bitkilerin özelliklerini tek bir hapta topluyor.

Günümüz takviyeleri o kadar güçlüler ki, içeriğinde bulunan sadece 1 tane bile ürünün etkisi vücutta hissedilebilecek durumda.

Kullanıcılar genelde her gün kahvaltıdan önce bir hap almalı, bazen özelliklerin daha yoğun hissedilmesi için günde iki tane bile alabilirsin.

Sperm hapları nasıl çalışır?

meni büyütme

Sperm hapları doğal takviye gıda kategorisine girer ve sonuç olarak bu bir takviyedir.

Sentetik veya kimyasal ilaçların sperm sayısını ve boşalma hacmini artırmasına gelirsek, onlarda vücuda verilen kimyasal bileşenler, senin vücudunda bulunan kimyasal bileşenlerin yerini alırlar ve metabolik çalışmaları gerekli sonuçları verecek şekilde şekillendirirler.

Ama takviye sperm haplarında durum böyle değil. Bu haplar sana gerekli olan besinleri metabolizmanı destekleyecek şekilde ve doğal sonuçlarla gösterir.

Böylece organlara verilen zarar sıfıra indirilmiş olur ve normal işleyişlerinin aynı şekilde kalması garantilenmiş olur.

Bu hapların etkisi sadece fizyolojik değildir, aynı zamanda psikolojik olarak da cinsel isteği, daha çok seks fikrini ve artırılmış bir libido sağladığı da bilinmektedir.

Kimyasal ilaçların vücutta uzun süreler depolandığını ve yan etki riskini yükselttiğini söylemekte fayda var, bunun yanında doğal haplar vücudun işleyişini değiştirmediği için bir gıda gibi sindirim sisteminden geçer ve gereksiz besinler vücuttan boşaltım sistemi ile atılır.

Sperm haplarını kullanmak güvenli midir?

Herhangi bir sperm hapı almadan önce bilinmesi gereken en önemli bilgi o hapın güvenli olup olmadığıdır.

Güvenliler mi?

Cevap, hiç şüphesiz EVET! En basit haliyle düşündüğümüzde, sperm hapları bitkilerin belli bir formülasyonla birleştirilmesinden başka bir şey değildir.

Bir diğer neden ise, bu formülasyon yıllarca yoğun ve detaylı literatür araştırmalarının sonucunda elde edilir.

Bu nedenle araştırmacıların, ilacın içeriğinde bulunan bileşenleri incelemek için büyük bir bilgi haznesi var, sonuçta bu bitkiler yıllardır insanlar tarafından kullanılıyor.

Ayrıca takviye ürünlerinin Amerika, İngiltere, Orta Doğu Ülkeleri veya Avrupa’da satış yapabilmesi için, uluslararası düzeyde tanınan FDA, CE, EMA veya eşdeğeri firmalardan onay alması gerekiyor.

Böylece ürün piyasaya girmeden önce insanlar için %100 güvenli olduğu garantilenir.

Birçok sperm hapı içeriğinde L-arginin, L-lizin, D-aspartik asit, Çarık Dikeni, Maca kökü özü ve ginseng bulundurur. Bunların hiçbiri insan sağlığı için bir sorun teşkil etmez.

Markette en çok güvenilen bazı sperm hapları nelerdir?

İşte senin için özenle seçtiğimiz en iyi sperm hapları listesi.

1. Semaxin

semaxin
 • Erkek doğurtkanlığını geliştirmek ve boşalma hacmini artırmak için özel olarak tasarlanmış mükemmel bir hap.
 • Antioksidanlarca zengin olan bu hap spermin içerisinde bulunan DNA’nın serbest radikaller tarafından zarar görmesini engelliyor ve böylece sperm sağlığını geliştiriyor.

2. Spermax Control

spermax control
 • Bu ürün tam bir boşaltma canavarı, boşalma süreni 30 dakikaya kadar geciktirip olabilecek en uzun seks süresini sağlarken hem partnerinize hem de size müthiş anlar yaşatacak.
 • İçeriğinde bulunan malzemeler o kadar yüksek tesir etkisine sahip ki, vazodilatasyona sürecini hızlandırıyor ve penise giden kan akışını artırıyor, böylece pelvik kasları güçlendiriyor.

3. Max Performer

max performer
 • Alanında bir numara sperm artırıcı bu hap sayısız yararını da yanında getiriyor, sperm sayısını artırabilen, aynı zamanda boşalma hacmini ve süresini de uzatan, kaliteli orgazmlar yaşatan harika bir hap.
 • Bu takviye sperm sayını artıracak, testosteron seviyeni düzenleyecek, libidonu uçuracak ve çok daha iyi bir boşalma deneyimi sunacak.

4. Maxatin

maxatin
 • Sperm geliştirme hapları arasına yeni katılan bu ürün, hemosperm problemini düzelterek sperm üretimini artırıyor ve seminiferous borucuk aktivitesini destekliyor.
 • Sonuç olarak boşalma hacmini %500’e kadar artırabilir.

5. ProSolution Plus

prosolution plus
 • İsminden de anlaşılacağı gibi bu cinsel problemleri olan kişiler veya orgazmını güçlendirmek isteyen herhangi biri için kullanılabilecek bir hap.
 • Bu sperm hapı boşalma hacmini artırır ve aynı zamanda ereksiyonun üzerine kontrol sağlamana yardımcı olur, aynı zamanda libidonu da artırır.

Sonuç

Sperm hapları %100 güvenlidir. Hiçbir endişen veya şüphen olmadan, hemen şimdi bir hap sipariş edip kullanmaya başlayabilirsin.

Bitkisel ürünlerden üretildiği için organlarının düzgün çalışması ve metabolizmanın düzenlenmesi işten bile değil.

Düzenli kullanımın sonucunda daha iyi bir boşalma hacmine, yüksek libidoya ve gelişmiş bir orgazma sahip olacaksın.

Sana tavsiye ettiğimiz gibi kaliteli ve etkili bir ürün almaya dikkat et.

Her zaman resmi sitelerde alışveriş yap ve taklit ürünlerden kaçın.

Sonraki oku: Sperm Sayısını Artırabilen Besinler Nelerdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir