penis uzatma cihazı
Penis Büyütücüler

Penis Büyütücüler Güvenli Mi?

Michael Moody  Yazar: Michael Moody

Penis büyütücüler, penis boyunu 7.5 cm’e kadar kolaylıkla uzatabilir. Peki büyütücüler güvenli mi? Öğrenmek için makaleye bi’ bak.

  1. Home
  2. /
  3. Penis Büyütücüler
  4. /
  5. Penis Büyütücüler Güvenli Mi?

Penis büyütme ürünleri, geçtiğimiz birkaç yılda sağlık sektörüne cinsel farkındalığın da yardımı ile fırtına gibi bir giriş yaptı.

Penis pompaları, büyütücüler, ereksiyon hapları, testesteron artırıcılar, meni hapları vs. penis büyütme piyasasında rağbet gören başlıca ürünlerden.

Fizyoterapatik değeri bile olan ve tıp biliminde de kullanılan penis büyütücü, bu listedeki en tartışmalı ve üzerine konuşulan ürünlerden biri.

Bazı penis rahatsızlıklarının tedavisi için tıp camiası tarafından onaylanmış ve bugün en az yüz farklı marka ile bu ürünü pazarlanmaktadır.

Her bir markanın çeşitli ve benzersiz kendisini sattıracak noktası var mesela; çekiş gücü, konforu, tasarımı vs. Buna rağmen piyasada yalnızca birkaç marka, müşterilerinin parasının hakkını vererek tutanbiliyor.

Peki penis büyütücüler güvenli mi? Şimdi bu makale ile büyütücüleri ve onu diğer ürünlerden ayıran özellikleri keşfedelim.

Penis büyütücü tam olarak nedir ve nasıl çalışır?

penis uzatıcı

Penis büyütücü, çekme uygulayarak penisin boyunu büyüten penis dokusunu sürekli gerdiren mekanik bir alettir.

Genellikle penis büyütücü her gün saatlerce takılır ve bu da dokuda mikroskobik yırtıklar yaratır.

Bu mikro yırtıklar zamanla hücre bölünmesi ile iyileşir ve iyileşme süreci hücre kütlesini artırarak boyutta büyüme meydana getirir.

5 ila 8 aylık kullanımlarda 1.5’den 5 cm’e kadar da büyüme görülür.

Bazı durumlarda, bu boyut artışı 7.5 cm’e kadar çıkar ve bu tamamen bünyeye ve kişiye bağlıdır.

Cihazı taktıktan sonra dahili yay veya vida sistemi penis dokusunu germeye başlar ve bu işlem günde 4 ila 12 saat bu şekilde uygulanır.

Germe işlemini ağrısız ve rahat hale getiren büyütücülerin çeşitli aksesuarları vardır.

Penis büyütücüler güvenli mi?

Şüphesiz! Eğer üreticinin ya da doktorunuzun tavsiye ettiği şekilde doğru kullanırsanız penis büyütücüleri %100 güvenle kullanabilirsiniz.

First of all, there are no medications you need to take along with a penis extender unless prescribed by your doctor.

Second of all, this is just a mechanical device that is worn over the penis and is made from medical grade plastic and stainless steel/aluminum.

Your penis is simply stretched under a safe, constant tension and retained in that state for some time to induce controlled micro-tears on the penile tissue.

These injuries are painless and would not cause any harm to the user. It is more or less like building muscle in the gym (the mechanism is the same).

You are giving some workout to your penile tissue to create micro damages, which, when healed, will provide you extra cell mass.

Here the figures (tension of spring, the time required, length of the base, the thickness of comfort pads, etc.)  are all scientifically studied and established, so all your worries can be dismissed.

Penis büyütücülerin güvenlik özellikleri nelerdir?

penis uzatıcı güvenliği

Günümüz penis büyütücüleri, bazıları zorunlu olarak tıbbi kuruluşlar veya onay kurumları tarafından tavsiye edilen çok sayıda güvenlik özelliği barındırır.

Konfor pedleri en önemli özelliktir ve penis dokusunu gerilim altında tutulduğunda aşınmalardan korur.

Bu pedler genellikle cildin büyütücüye temas ettiği yerlere yapıştırılan, cildinize zarar vermeyen strafor bantlardır.

Kesici, bir yay veya vida sisteminin gerilim yükünü belirli bir değerin ötesinde artırmasını önleyen benzersiz bir mekanizmadır. Çoğu penis büyütücüde de bu sınır 4000, 4500 g kuvvete ayarlıdır.

Bele bağlanan kemerler bir diğer güvenli özelliğidir. Kasık bölgenizde penisin hareket etmeden durmasını sağlar.

Bazı büyütücü markaları penis derisini korumanız için bir çeşit kondom kılıfı da verebilir.

Hafif yapılı alüminyum çerçeve de en çok tercih edilen tiplerden. Dayanıklı, güvenl ve cilde zarar vermesi de bunun en büyük etkeni.

Benim için en iyi penis büyütücü hangisidir?

Piyasada yüzlerce büyütücü olsa da burada sizin için bulduğumuz 5 en iyi büyütücü:

1. Quick Extender Pro

quick extender pro

Bu alet, 4000g gücündeki yayı ile birkaç ay içerisinde rahatlıkla 5 ila 7.5 cm büyümeyi garanti ediyor.

Çift kemer sistemi ile de uzun süreli kullanımlarda azami konfor sunuyor.

2. SizeGenetics

sizegenetics

Alman mühendisliği ürünü olan bu alet 2800g’lik yay sistemi ile 8 haftada gözle görülebilir sonuçlar verebiliyor.

FDA onaylı bu büyütücü 3M konfor bandı ve diğer aksesuarları ile memnun kalacağınız bir deneyim sunuyor.

3. Phallosan Forte

phallosan forte

Swiss Sana tarafından gayet iyi tasarlanmış bu ürün sizlerle zahmetsizce 5 ila 7.5 cm büyüme sağlıyor.

CE, CCC ve ISO sertifikalarına sahip birkaç üründen biri. Bu büyütücü ayrıca Peyronie hastalığını, eğik penis ve fimosis penisini de tedavi edebiliyor.

4. Male Edge

male edge

Minimalis bir marka olan Male Edge basit bir tasarım vizyonuna sahip ve oldukça ergonomik gövdesi ile uzun süreler rahatlıkla kullanılabilir.

İkinci nesil olan bu ürün, cebinizi yakmayan fiyatı ile selefinin daha gelişmiş modeli olarak piyasada.

5. Jes Extender

jes extender

Jes Extender, küçük penis probleminiz için ağrı veya agresif ameliyatlar olmaksızın bilimsel olarak tasarlanmış yeni bir çözümdür.

4 aylık düzenli kullanımda %30’a varan büyüme görebilir ve rahat kayışı ve pedleri sayesinde uzun saatler boyunca takabilirsiniz.

6. Pro Long System

pro long system

İsminden de anlaşılacağı gibi bu ürün çok uzun yıllardır piyasada (14+yıldan fazla). Sana garantili 5 cm uzama iddia ediyor.

Bu cihazı birçok araştırmacı detaylıca çalıştı ve belgeledi, bütün bilgileri ilgili makalelerde ve yazılarda bulabilirsin.

Sonuç

Güvenlik, herhangi bir tıbbi ürün veya sağlık ürünü için her zaman bir numaralı önceliktir ve aynı şey bir penis büyütücü için de geçerlidir.

Modern markaların çoğu piyasaya sürülmeden önce titizlikle laboratuvar ortamında test edilir. Ek olarak büyük markalar çeşitli sertifikalar da alırlar.

Tek yapmanız gereken ihtiyaçlarınıza uyan ve en rahat ettiğiniz doğru ürünü bulmak; geri kalanı yani güvenliğiniz de böylece garanti edilir.

Listemizde belirtilenler gibi ürünlerin çoğu, memnun olmayan müşteriler için de 60 ila 90 gün arasında para iadesi veriyor.

Sonraki oku: Elinizi Kullanarak Penis Boyunu Nasıl Artırırsınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir