daha büyük penis
Penis Büyütücüler

Penis Büyütücüler Gerçekten İşe Yarıyor Mu?

Michael Moody  Yazar: Michael Moody

Penisinin boyu erkekliğinin de bir sembolüdür bu yüzden de penis büyütücü kullanarak penisini uzatmayı deneyebilirsin. Peki, penis büyütücüler işe yarıyor mu? Buradan öğrenebilirsin.

  1. Home
  2. /
  3. Penis Büyütücüler
  4. /
  5. Penis Büyütücüler Gerçekten İşe Yarıyor Mu?

Adem ile Havva’dan bu yana, erkekliğin, penis ve penis boyu ile ilgili olduğu düşünülmektedir.

Bazı araştırmalar aksini iddia etse de, erkekler hala büyük bir penisin tatmin edici bir seks için gerekli olduğunu düşünüyor.

Eğri oturup doğru konuşalım, günlük hayatta daha büyük bir penise ihtiyaç olduğunu ve yatakta onunla neler yapabileceğimizi zaman zaman fark ediyoruz.

Erkeklerin bu arayışı, sağlık sektöründe; erkekler için destek kuvvetlerin gelişmesinde de önemli rol oynamıştır ve günümüzde milyon dolarların döndüğü bir pazar haline gelmiştir.

Penis boyutunu artırdığına inanılan birçok tüyo ve taktik dilden dile yayılsa da, bunların hiçbiri sana penis büyütücü gibi bir performans sağlamayacaktır.

Penis büyütücüler çok meşhur ve kullanışlı dursa da onlar hakkında neler biliyoruz? Penis büyütücüler gerçekten işe yarıyor mu? Güvenliler mi? En iyi penis büyütücüler hangileridir?

Aklındaki soruları, bu makale ile yanıtlamaya çalışıp sana en uygun olanını bulman için yardımcı olacağız.

Daha fazla uzatmadan asıl konumuza giriş yapalım.

Penis büyütücü nedir?

penis uzatıcı

Penis büyütücü, penise takılan ve penisinin boyutunu büyüten (hem kalınlaştıran hem de uzatan) bir araçtır.

Çekiş adı verilen bir yöntem kullanarak, penisine uzun bir süre, belirli bir çekme güçü uygulanır. Bu penis büyütme tekniği acısızdır, güvenlidir ve bir yan etkisi de yoktur.

Dişlerinin pozisyonunu ayarlamak için takılan tele benzer bir uygulamadır; tek fark burada cihaz tarafından uygulanan gerilmenin büyümeye de tekabül etmesidir.

Güvenilirliği sayesinde, penis büyütücü sadece penisi büyütmek için değil, aynı zamanda penis eğriliği, Peyroni hastalığı, penis kaslarının yeniden canlanması gibi tıbbi amaçlarla da kullanılır.

Penis büyütücülerin kullanıcı deneyimini geliştirmek adına, belden bağlama kemeri, konfor yastığı, minder vs. gibi birçok aksesuarı da bulunur.

Penis büyütücülerin bir diğer güzel özelliği ise, penis anatomisinden bağımsız olarak bütün yaş aralıklarında kullanılabilirler.

Penis büyütücüler gerçekten işe yarıyor mu?

penis uzatıcı sonuçları

%100!

Penis büyütücüler gayet güzel çalışır ve gözle görülür sonuçlar alırsın.

Penis büyütücülerin arkasında yatan basit fiziksel mantık, penis yapısına uzun bir süre uygulanan çekiş gücü yardımıyla boyutun artırılmasıdır.

Bu sürekli uygulanan çekiş gücü, penis yapısı üzerinde zamanla iyileşen mikro yırtılmalar yaratır.

Mikro yırtılmalar, hücresel boyutta oluşan yırtılmalardır ve kesinlikle acısızdır. Bu yırtılma ve iyileşme sürecinin bir süre uygulanması sonucunda boyut artışı görülmeye başlanır.

Bazı popüler markaların belirttiğine göre, penis büyütücü kullanan kullanıcıların penislerinde 7.5 cm’e kadar büyüme görülmüştür.

İşin mekaniğine baktığımızda penis büyütücü, tıpkı paslanmaz çelik veya alüminyum çerçeve ile kullanılan bir bacak destek aparatı gibidir. Cihazın üzerindeki germe yayı veya vida ile penis üzerindeki çekiş gücü manüel olarak ayarlanır.

Tam bir sonuç almak, çeşitli kişisel durumlara da bağlı olarak 3 aydan bir yıla kadar sürebilir.

Peki, penis büyütücüler bilimsel araştırmalarla destekleniyor mu?

Penis büyütücülerin, penis boyutunu arttırdığına dair yüzlerce araştırma bulunur.

Cinsel Tıp Dergisi, Journal of Sex Medicine, 2011’de yayınlanan bir çalışmaya göre araştırmacılar; penisin, çekme kuvveti ile %30 uzadığını gözlemledi.

Bunun haricinde haricinde yapılan başka çalışmalarda da, penis büyütücülerin erekte olma üzerinde de olumlu etkileri olduğu gözlenmiştir.

Wiley- Blackwell, 2009, dergisine göre ise, 6 ay boyunca penis büyütücü kullanan erkeklerde, erekte olmamış halde %32, erekte halde ise %36 büyüme görüldü.

İtalya’da bulunan Turin Üniversitesi’ne göre ise, diğer yöntemlere kıyasla penis büyütücüler mevcut penis büyütme yöntemleri arasında en etkilisidir.

Prof. Gontero‘nun Journal of Sex Medicine, 2009 dergisinde yayınlanan makalesinde, eğik penis problemi yaşayanların penis büyütücü ile 50 dereceye kadar düzeltme gözlediği de yazıldı.

Şu anda piyasada bulunan en iyi penis büyütücüler nelerdir?

Aşağıya, senin için internetten araştırıp bulduğumuz en iyi penis büyütücüleri sıraladık.

1. Quick Extender Pro

quick extender pro

Amerika merkezli Innovatech Design’ın sunduğu bu penis uzatıcı en iyi mühendislik yöntemleri ile tasarlanmıştır ve 5 cm ile 7.5 cm büyümeyi garanti eder.

Cihazda bulunan İkili Bağlama Sistemi (DSS) sana en yüksek seviyede konforu sağlarken, 4000 gr’a kadar olan yay gerimi yüksek ölçüde çekiş gücü sağlar.

2. SizeGenetics

sizegenetics

Danimarka merkezli bu kaliteli mühendislik harikası ise sadece 8 hafta içerisinde %13’lük bir büyüme sağlıyor.

FDA onaylı ve tıbbi açıdan uygun bulunan SizeGenetics, 2800 gr’lık bir çekiş uygulayabilirken, 3M konforlu yastığı ile sağlıklı ve güvenli bir büyüme sağlamakta.

3. Phallosan Forte

phallosan forte

Swiss Sana Ag firmasının bir eseri olan bu ürünün ise, bir Alman mühendislik harikası olarak CE, CCC ve ISO sertifikaları bulunmaktadır.

Düzenli kullanıcılar için 5 cm ila 7.5 cm arası büyümeyi garanti eden ürün, aynı zamanda Peyroni hastalığı, eğik penis, fimoz penis ve daha birçok problemi çözmektedir.

4. Male Edge

male edge

Danimarka’da bulunan DanaLife APS tarafından yapılan bu İkinci jenerasyon penis büyütücü, en ergonomik penis büyütücülerden biridir.

Bütçe dostu bu cihaz, basit bir tasarıma sahiptir ve kilodunun altına herhangi bir kalabalık oluşturmayacak şekilde giyilebilir.

5. Jes Extender

jes extender

Jes extender, piyasadaki en güvenilir penis büyütme ürünüdür. Penisinizin uzunluğunun ve eğriliğinin doğal olarak iyileştirilmesine yardımcı olur.

Cihaz, cinsel organınıza doğru kan akışını artırmak için klinik olarak test edilmiştir. Ergonomik tasarım özelliği sayesinde bir rahatsızlık hissetmeden takılabilir.

6. Pro Long System

pro long system

Penis büyütücüler arasında 14 yıllık ün sahibi olan bu ürün üzerine yapılan araştırmaların birçoğu bilimsel dergilerde de yayınlanmıştır.

Çekişi sağlamak için bir yüzük sistemi kullanılır, kademeli olarak vücut metabolizmasına uygun artırılan hücresel esneme ile uzama sağlanır.

Sonuç

Sonuç olarak, penis büyütücüler işe yarıyor ve çalışma mantıklarını anlamak da oldukça kolay.

Tamamiyle çekme, ufak yırtılmalar ve iyileşme üzerine kurulu bir sistem. Bu süreç belli bir döngü içerir ve fark edilebilir sonuçları görmek birkaç hafta alabilir.

Bazı penis büyütücüler 7.5 cm’e kadar büyüme garanti ediyorlar ve çalışmalara göre bu da gayet mümkün.

Alacağın penis büyütücünün farklı çekiş gücü seviyeleri olduğundan da emin olursan, kendinize en uygun çekişi ayarlayabilirsin.

Sonraki oku: Penis Büyütücüler İktidarsızlığı Tedavi Eder Mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir