penis boyutu
Cinsel Destekleyiciler

Nasıl Daha Büyük Bir Penisimiz Olur?

Michael Moody  Yazar: Michael Moody

Büyük penisler, erkekliğin ve cinsel üstünlüğün bir göstergesi ve kadınlar da buna bayılıyor. Bu makale ile penisini nasıl büyüteceğini öğreneceksin.

Erkeklik, maçoluk ve cinsellik, hepsi de tek bir şeye bağlı, Penis. Bu yüzden milyonların aklında bariz bir soru var, nasıl daha büyük bir penisimiz olur!

Hem halk arasındaki rivayetlere hem de bilime göre üreme konusunda büyük penisin avantajlı olduğu düşünülür. Buna rağmen aynı bilim bazen bu düşünceye katılmaz.

Ne olursa olsun, büyük daima daha iyidir ve erkekler de penislerini büyütmeyi denemekten vazgeçmezler.

Erkeklerin bu arayışı büyük bir pazar potansiyeli yarattı ve her yıl bu pazara milyarlarca dolar akmaya başladı.

Erkekler için takviye ürünlerin denizine atladık ve sizler için en iyi penis büyütme yöntemlerini derledik.

Daha fazla zaman kaybetmeden makalenin özüne geçelim.

Ortalama Penis Boyu Nedir?

ortalama penis büyüklüğü

Mesele penis boyu olunca net bir rakam yok. Demografi, etnisite, iklim, genetik vb. sebeplerle ortalama boy da çeşitlilik gösterir.

Yine de bazı çalışmalara göre erekte olmamış bir penis için ortalama boy 5 ila 10 cm, kalınlık ise 9 ila 10 cm civarıdır. Erekte olmuş dik bir penis için ise 12 ila 16 cm arası boy ve 11-12 cm kadar kalınlık ölçülebilir.

Erekte boyu 15 cm olan bir penis, çoğu erkek için harika bulunurken nüfusun yalnızca %20’sinin 15 cm’den daha uzun bir penisi var.

Bazı çalışmalara göre erkeklerin neredeyse yarısı penis boylarından memnun değiller ve penislerini büyütmek için piyasadaki bazı ürünleri satın alabilirler.

Madem penis boyu kalıtsal, gelişkin bir penisi nasıl bir daha uzatabiliriz?

penis büyüklüğü önemli mi

Penisin uzunluğu ile alakalı genetik mesele oldukça karmaşık. Buna rağmen boyutun kalıtsal olduğuna şüphe yok. Ancak tıpkı diğer kaslar gibi penis de gelişkin olsa bile daha da büyütülebilir.

Basitçe, o da tıpkı elinizdeki veya bacağınızdaki kaslar gibi davranan bir organ. Penisi büyütmek için de temel prensibimiz eğer doğru çalışırsan, onu da büyütebilirsin.

Penis büyütmek için aşağıda da anlatacağımız hem mekanik hem de tıbbi bazı yöntemler var. Ancak ne kadar penis büyütme yöntemleri denenirse denensin, penisin ne kadar büyüyeceğinde genetiğin hala küçük de olsa bir etkisi var.

Bu sebeple, penis büyütme oldukça farklı bir hadise.

Penis nasıl büyütülür?

Jelqing & Kegel

Penis ile bazı egzersizleri yapmak sonuç almak için yıllar bekleyebileceğiniz uzun vadeli bir yöntem.

Kas yapmaya benzer bir şekilde penis dokusunda mikro yırtıklar yaratacak egzersizler yaparsın ve yırtıkların iyileşmesi de hücre sayısında artış sağlar.

Jelqing ve Kegel bilinen iki egzersiz metodudur. Jelqing, penis gövdesine elle masaj yaparak ve onu sündürerek uygulanan bir teknik. Kegel ise kasık taban kasını düzenli çalıştırma üzerine bir metod. Öncelikle işeme esnasında kasın yerini saptamanız lazım sonrasında bacağınızı esnetir gibi kası çalıştırabilirsiniz.

Penoplasti

Penoplasti, penisi uzatmak için çeşitli cerrahi müdahaleler gerektiren iddialı bir yöntem.

Kısa sürede ameliyat ile 2,5 cm’e kadar sonuç alabilirsiniz ancak ameliyattan sonra sizi uzun süren bir tedavi dönemi bekliyor.

Penise ekleme veya bağ doku çıkarılması, penis büyütmek için iki yaygın seçenek. Ameliyatın başarısını da cerrahın becerisi, hastane ve hastanın kendi durumu etkileyebiliyor.

Tipik bir penoplasti operasyonu da yaşadığınız yere göre 10000 ila 30000 dolar arasında bir meblağ tutuyor.

Penis Büyütücü Aletler

Bunlar da penis büyütmenin mekanik yolu. Plastik bir gövde ve metal bir çerçeve ile penis tutan bu aletlerde, cihazdaki vida ya da yay ile penis üzerindeki çekme ve gerilmeyi ayarlayarak penis dokusunda mikro yırtıklar oluşturabilirsiniz. Yırtıkların iyileşmesi de hücre sayısında artış ve penis boyutunda büyüme olarak geri dönecektir.

Standart maliyeti 50 ile 400 dolar arasında değişen bu aletleri dilediğiniz sürece kullanabilirsiniz.

Bazı önemli markalar ise şunlardır: SizeGenetics, Quick Extender Pro, Jest Extender Gold, Phallosan Forte ve Male Edge.

Penis Büyütme Hapları

Şimdi de en konforlu ve uygulanabilir yöntemden bahsedelim. Tek yapmanız gereken birkaç bitkisel hap almanız ve gerisi birkaç haftada gelecektir.

Bazı önemli hapları bakalım:

1. Member XXL

member xxl

Bu bitkisel hap ile ilk günlerden farkedilebilir 2 cm’lik bir büyüme yakalayabilirsiniz. 3 aylık kullanımda ise 9 cm’e kadar büyüyebilir. Zararsızdır ve ereksiyonunuza da yardımcı olacan nitrik oksit içerir.

2. PeniSize XL

penisize xl

Üstün testesteron biyosentez kapasitesi sayesinde 1 ila 3 cm’lik büyümeyi garanti ediyor. Bu ürün cinselliğiniz de çeşitli yönlerden destekleniyor.

3. XtraSize

xtrasize

Doğru kullanılırsa 7,5 cm’e kadar büyüme görmek işten bile değil. Sağlık ve güvenlikten emin olmak için içeriğinin %100’ü FDA ve cGMP onaylı fabrikalarda üretiliyor.

4. Natural XL

natural xl

Bu takviye sizlere 2-3 aylık düzenli kullanım ile daha kalın ve uzun bir penisi garanti ediyor. Natural XL’nin tıbbi onaylı içeriği, penis dokusunun sinir uçlarında çalışıyor ve nitrik oksit aktivitesini arttırıyor.

Sonuç

Sana uyan doğru strateji ile büyük bir penisinin olması oldukça kolay.

Eğer penis boyu hedefine uzun sürelerde ulaşmak istiyorsan, Jelqing ve Kegel doğru yöntem olacaktır ancak kısa sürede sonuç alamayacaksın.

Diğer yandan cerrahi müdahale ile hemen sonuç alabilirsin ama operasyon sonrası süreçten ötürü uzun süre seksten uzak kalman gerekecek. Ek olarak, harcadığın paraya değmeyebilir.

Doğru aleti aldığına emin olursan büyütücü aletler harika bir seçim olacaktır.

Yan etkisi olmayan ve oldukça etkili çalışan bir yöntem olarak penis büyütücü haplar en iyi seçenek olarak görülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir