ereksiyon hapları
Cinsel Destekleyiciler

Ereksiyon Hapları Güvenli Midir?

Michael Moody  Yazar: Michael Moody

Yatakta en önemli şey, cinsel istek ve ereksiyondur, işte tam da bu yüzden ereksiyon hapları yeni trend oluyor. Peki, bu ereksiyon hapları gerçekten güvenli mi? İşte burada öğrenebilirsin.

Ereksiyon hapları yatak problemlerinin yeni kurtarıcısı olduğu için birçok erkek, erkekliğini bu haplarla artırmayı tercih ediyor. Peki, bu ereksiyon hapları gerçekten güvenli mi?

Birçoğunun sıcak karşıladığı erkeklik artırma ürünleri, 21. yüzyılın yeni takviye trendleri arasında.

Lakin, bu büyüyen ün beraberinde, ereksiyon haplarıyla ilgili birçok şüphe ve tartışma getirdi.

Erkek takviye marketinin çok büyük bir kısmını ereksiyon artırıcılar kaplıyor, bu alanda çalışan bütün firmaların en azından bir tane ereksiyon artırıcı ürünü bulunmakta.

Bu yazımız, sana ereksiyon hapları ve güvenlik durumu ile ilgili ince elenip sık dokunmuş bilgi verecek.

Daha fazla uzatmadan, makalemizin derinliklerine inelim.

Ereksiyon hapı nedir?

Ereksiyon hapları organik formülasyonlar ile hazırlanan otlar, bitki özleri, hayvan ürünleri ve süt ürünlerinden oluşmaktadır.

Genelde taş gibi sağlam bir ereksiyona ulaşmak ve ereksiyonu daha uzun süreler korumak için kullanılıyor.

Her yaştan erkek bu hapları var olan ereksiyon bozukluğunun seviyesini düşürmek veya ereksiyonunu güçlendirip cinsel zindeliğini artırmak için kullanıyor.

Genelde  30’lu, 60’lı, 90’lı veya 120’li paketler halinde iken bu hapların ayrıca çok da popüler olmayan 10 – 15 li paketleri de bulunmakta.

Günlük kullanıma baktığımızda, her gün kullanılması gereken bu hapların sonuçlanması birkaç haftayı bulabiliyor. Cinsel ilişkiden 1 saat önce alınabilen hızlı kullanımlı haplar da bulunmakta.

Nasıl çalışıyor bu haplar?

penis büyütme

Ereksiyon haplarının birçoğu penise giden arterleri genişletip buraya gelen kan akışını artırmaktan geçiyor. Bu sürece biyolojik olarak vazolidasyon deniyor.

Bunun gerçekleşebilmesi için, kan hücrelerinin çeperlerinde yüksek miktarda Nitrik Oksit (NO) bulunmalıdır. NO miktarı yükselince bu hücrelerin de çeperleri genişliyor.

Genişleyen çeperler, testislere giden kan akışını artırıyor ve sana sağlam bir ereksiyon sağlıyor.

Bununla birlikte, penisten dışarı kan akışı sağlayan damarlar da daralıyor ve dolaşıma giden kanı azaltıyor, sonucunda ereksiyonun daha uzun süre korunmuş oluyor.

Modern ereksiyon haplarının diğer faydalarından bazıları ise libidoyu yükseltmek, cinsel dinçliği artırmak ve orgazmı daha güçlü bir hale getirmek olarak sıralanabilir.

Ereksiyon hapları güvenli midir?

penis ereksiyonu

Kısaca cevaplamak gerekirse, evet. Dikkat edilmesi gereken nokta, yüksek kalite ve puana sahip, güçlü satıcılardan organik ereksiyon hapları almak.

Erkeklik artırıcı ürünlerini, güvenlik ve sağlık anlamında etkileyen yüzlerce etken bulunmakta.

Örnek olarak, kalitesiz bir ereksiyon artırıcı hap, içerisinde bulundurduğu düşük kaliteli malzemeler sayesinde daha ucuz gözükebilir, ayrıca bazı biyolojik testlerden geçmemiş de olabilir.

Ama konu kaliteli ürünlere geldiğinde, her şey gayet sağlıklı ve pozitiftir. Bu takviye ürünleri insanlar için sağlıklı yapan bazı etkenleri listeledik.

Organik İçerik

Günümüzde piyasada bulunan birçok erkeklik artırıcı takviye ürün, nutrasötik kategoriye düşmekte. Bu, diğer bir anlamıyla bir hastalığın tedavisinde kullanılabilecek sağlıklı takviye demek. Bu haplar organik ürünlerden yapılmış, ilaç etkisi olan ve insanlar için güvenli ürünler olarak görülmektedir.

Bitkisel ürünlerin kullanıldığı ve bazen de hayvan bazlı ürünlerin eklendiği bu haplar, aynı zamanda omega – 3 yağ asidi ve amino asit takviyesi olarak da kullanılmaktadır.

İçeriğinde zararlı kimyasal bileşenler bulundurmadıkları için, ilaç kategorisine girmemekle beraber, ilaçlara uygulanan sıkı denetim koşullarında incelenmiyorlar.

Zorlu laboratuvar çalışmaları

Yüksek kalite markaların tamamı, ürettikleri ürünü gelişmiş laboratuvarlarda tasarlıyor ve test ediyorlar.

Üretime geçmeden önce, araştırma görevlileri detaylı bir literatür araştırması yapıyor ve haplarda kullanılacak ürünleri seçiyorlar.

Bundan sonraki aşama ise, kalite kontrol çalışmaları ve laboratuvarda denenen güvenlik ve formülasyonun etki durumu.

Son aşamada ise, ürünler üzerine klinik çalışmalar ve insan üzerinde yapılan güvenli deneyler.

Tamamen doğal

Formülasyonların içerisinde tamamen ham ürünler bulunmakta. Bu da ürünlerin neden bu kadar doğal olduğunu gösteriyor zaten.

Vücut bu ürünleri sanki bir besinmiş gibi görüp, günlük yediklerinizle beraber sindiriyor.

Bu yüzden herhangi bir kimyasal ürünün ortaya çıkardığı yan etkileri içerisinde barındırmıyor. Hapın içerisindeki besinler vücuda emildikten sonra ise geri kalanlar normal boşaltım sistemi ile vücuttan atılıyor.

En güvenli ereksiyon haplarından bazıları nelerdir?

Doğal ereksiyon hapları, organik ürünlerden ve tamamen bilimsel formülasyonlarla üretildiği için gayet güvenli ve yan etkisizdir.

Pazarda yığınla bulunan ereksiyon hapları arasından bazı en iyilerini senin için seçtik. Bunların tamamı detaylı araştırmalardan geçmiş ve güvenli ürünler.

1. Max Performer

max performer

Bu hap mükemmel bir PDE5 durdurucudur ve kimyasal muadilleri sildenafil ve tadalafil’e göre çok daha güvenli ve yan etkisidir. Aynı zamanda cinsel zindeliğini ve libidonu da artıracak ve sana mükemmel bir seks deneyimi yaşatacak.

2. Male Extra

male extra

Adından da anlaşılacağı üzere, bu hapların içeriğinde ekstra olarak L-Arginin de bulunmakta. İçerisine bulunan 600 mg L-Arginin ile birlikte zengin nitrik oksit içeriği sayesinde, birçok ereksiyon problemine çözüm getirecektir.

3. VigRX Plus

vigrx plus

2 milyon kullanıcı ile, markette bulunan en popüler seçenekler arasında bulunmakta. İçerisinde bulunan 10 farklı ve tesir etkisi yüksek bitkisel ürün sayesinde sana güvenilir ve çok güçlü bir ereksiyon sağlayacak.

4. Eron Plus

eron plus

Eron Plus, iki farklı hap olarak kullanılmakta. Birisi libido artırıcı özellik gösterirken, diğeri ise yüksek tesirli vazodilator takviyesi olup, penise giden kanı artırır ve performansını katlar.

5. VigraFast

vigrafast

Üretici firmanın dediğine göre, kullanıcıların %44’ü daha ilk haftadan sonuç alıyor. İçerisinde bulunan ana madde L-Arginin olmakla beraber, düzenli kullanımda çok hızlı bir şekilde etki ediyor.

Sonuç

Kaliteli, titiz iş yapan, içerik olarak zengin ve popüler markalardan alındığı sürece ereksiyon hapları gerçekten çok güvenliler.

Doğal takviyeleri düşündüğümüzde sadece fiyata göre hareket etmek pek mantıklı olmayacaktır, önerdiğimiz fiyat/performans ürünleri hem kaliteli hem de paranın karşılığını verecek takviyeler.

Ayrıca bir diğer önemli nokta da, bunları kullanırken ihtiyacın doğrultusunda kullanmak. Örnek olarak, eğer tek ihtiyacın olan ereksiyonunu artırmak ise, yüksek L-Arginin içerikli bir ürün tercih etmek mantıklı olacaktır.

Veya libido artırıcı ve sperm sağlığını geliştirici diğer ürünleri de kullanabilirsin.

Ayrıca, alım yapmadan önce detaylı bir araştırma yapmak da mantıklı olacaktır. Bu sayede daha iyi fiyata aynı ürünü bulabilir veya ürün hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir