max performer
Cinsel Destekleyiciler

Ereksiyon Bozukluğu İçin En iyi Haplar Neler?

Michael Moody  Yazar: Michael Moody

50’lerini geçtiğinde ereksiyon bozukluğu yaşama ihtimalinin %50’lere çıktığını biliyor muydun? Endişelenmene gerek yok, işte marketteki en iyi ereksiyon bozukluğu hapları.

Güçlü, sağlam ve ürün süren bir ereksiyon iyi bir seks hayatının sinyallerinden bazılarıdır. Eğer ereksiyonunda problem yaşıyorsan bu vücudunun sana verdiği erken bir sinyal demektir.

Bu yazımızda sana performansını artırmak isteyen erkeklerin kullandığı en iyi ereksiyon bozukluğu haplarını tanıtacağız.

Kimse kendi kendine ereksiyon problemi yaşamaz, bu daha çok yaşam tarzına, seks hayatına, işe, strese ve hastalıklara bağlıdır.

Çalışmalara göre, 50 yaşını geçmekte olan erkeklerin neredeyse %50’si ereksiyon problemi yaşıyor. Ama sadece birkaçı bunun için tıbbi bir tedavi arıyor.

Şanslısın ki, bu yazımızda sana ereksiyon bozukluklarını tedavi edebilecek en iyi hapları listeledik. Bunlar kimyasal muadillerine kıyasla yan etkisiz ve acısızdır.

Daha fazla uzatmadan, devam edelim.

Sertleşme bozukluğu nedir?

erektil disfonksiyon

Kliniklerde ED olarak geçen ereksiyon bozukluğu genelde penisin erekte olmaması, olunsa bile uzun sürmemesi durumlarını yaratan cinsel bir hastalıktır.

Bu hastalığın ciddiyeti yaşa, coğrafyaya, alınan ilaçlara, hastalıklara vb gibi durumlara bağlı olarak değişmekle beraber genelde 55 yaş üstü insanlar için çok büyük bir problemdir.

Her erkek bir noktaya kadar ereksiyon bozukluğu yaşamıştır. Bunu tetikleyen şeylerden bazıları, hastalıklar, stres ve diğer psikolojik veya fizyolojik bozukluklardır.

Penis sinirlerinin hasarlı olması, hormonal denge, sinir taşıyıcılarının dengesizliği, penis arterlerinin yapısı, endotelyal hücrelerin yeterli sayıda olmaması, kronik stres vb nedenler fizyolojik nedenlerden bazılarıdır.

Tıbbi tedavisine gelince, ereksiyon bozukluğu genelde sildenafil, tadalafil vb. gibi PDE5 durdurucu ilaçlar ile dengelenebilir, daha ciddi durumlar cerrahi operasyonlar ile çözülebilir.

Ereksiyon bozukluğu seks hayatını nasıl etkiler?

erektil disfonksiyon ve cinsel yaşam

Ereksiyon bozukluğu seks hayatını birçok şekilde etkileyebilir. Lakin hepsinin sonucu aynı, bu problemden muzdarip kimse yatakta mutlu olamıyor.

Öncelikle belirtmeliyiz ki, ereksiyon bozukluğu her zaman cinsel iktidarsızlıkla alakalı değildir. Birçok erkek bu durumu farklı ciddiyet seviyelerinde yaşarken, genelde çok yaşlı insanlar olan %15’lik grup, en ağır şekilde geçirirler.

Genelde libido seviyesi normal olmasına rağmen, cinsel istek ve ereksiyon kabiliyeti aynı seviyede değildir.

Bu dengesizlik insanı hayal kırıklığına uğratır, ve zamanla ilişkinizin sonlanmasına sebep verebilir.

Bazı erkekler için penis hiç erekte olmazken, bazı erkekler erekte olduktan kısa bir süre sonra tekrar yumuşak duruma dönerler.

Sürecinin tamamı hem seni hem de partnerini etkileyebilir. İşte bu yüzden kronik ereksiyon bozukluğu olan erkeklerin genelde ilişkileri biraz zorludur.

Bu psikolojik etki zamanla yerini öfkeye ve depresyona bırakıp günlük aktivitelerini engellemeye başlar.

Ereksiyon bozukluğu için en iyi haplar

İşte senin için hazırladığımız en iyi yan etkisi olmayan ve doğal olan ereksiyon bozukluğu hapları. Eğer doğru kullanılırsa bu haplar ereksiyon bozukluğunun en ciddi seviyelerinde bile etki edip, düzeltebilir.

1. Max Performer

max performer

Silver Blade Nutrition tarafından geliştirilen bu ürün, bütün süreçlerini göz önünde bulundurduğumuzda çok iyi bir alternatif.

Sana gerekli besinleri sağlayarak, ereksiyondan sorumlu olan metabolizmanı destekler. Ayrıca bu hapı uzun süreler kullananlarda, penis ile beyin arasında olan koordinasyonu geliştirdiği gözlenmiştir.

İçerisinde bulunan azgın teke otu, tırtıl mantarı, maca, selenyum, niasin vb bileşenler, PDE5 aktivitesi durdurucu olarak iş görüyor.

2. Male Extra

male extra

Sshh Limited tarafından İngiltere’de üretilen bu ürün doğal bir ereksiyon güçlendirici hap olarak biliniyor. Ayrıca penisinin boyunda bir miktar değişiklik yaratabilir.

İçerisinde 600 mg L-Arginin bulunan bu ereksiyon hapı nitrik oksit aktivitesini artırıyor.

İçerisinde  elajik asit, metionin, çinko, MSM, niasin ve tırtıl mantarı gibi bileşenler içeriyor. Bu hap tamamen doğal ve %100 organiktir ve hiçbir yan etkisi yoktur.

3. VigRX Plus

vigrx plus

VigRX Plus birçok özelliğe sahip bir hap. Bunlardan bazıları performans artırıcı olması, ereksiyonu güçlendirmesi, libidoyu düzenlemesi ve cinsel isteğini şaha kaldırması.

İçeriğinde bulunan 10 farklı bileşen ile bu ürün çok sağlam bir ereksiyona ulaşman için sana yüksek düzeyde nitrik oksit aktivitesi sağlıyor. Bioperine, Akdiken meyvesi, cüce palmiye vb. gibi %100 doğal ve bitkisel ürünlerden üretiliyor.

Dünya çapında yaklaşık 1.2 milyon adet satılmış ve kullanıcı deneyimlerine göre çok güçlü bir ereksiyon hapı. Organik doğası gereği, içeriğinde yan etki yapacak hiçbir bileşen yok ve her yaş kategorisi için kullanıma uygun (+18).

4. Eron Plus

eron plus

Bu ürün set olarak iki kapsül şeklinde kullanılıyor. Bunların birisi Normal hap iken diğeri özel bir hap. Bütün etkileri gözlemlemek için en az 3 – 4 ay boyunca günde 2 kere kullanmak gerekiyor.

Normal hap libidoyu ve cinsel isteği gazlar ve libidoyu artırır, böylece her zaman en iyi durumunda olursun.  Özel hap ise, özellikle cinsel ilişki önce alınması gereken ve kan akışını artırarak sana taş gibi bir ereksiyon veriyor.

İçerisinde bulunan bazı ürünler L-arginin, maca kökü özü, çemen otu, ginseng ve çarık dikeni. Üretici, Eron Plus’ın düzenli kullanımda 6 – 8 ay içerisinde sonuç vereceğini söylüyor.

5. VigraFast

vigrafast

LLC’de yer alan TWC Holding’i tarafından üretilip satılan bu ürün, gerçekten çok popüler Viagra’nın en iyi doğal alternatiflerinden birisi.

İçerisinde bulunan maca özü, L-arginin, çarık dikeni gibi organik ürünler sayesinde moleküler düzeyde PDE5 durdurucu özellik gösteriyor.

VigraFast kullanıcılarının %44’ü sadece 1 haftada sonuç aldığını ve dünya çapında kullanıcıların %94’ü bu üründen memnun olduğunu belirtti.

Sonuç

Ereksiyon bozukluğunu gidermek için farklı tedavi yöntemleri var, hastaneye gitmeden önce ereksiyon takviyeleri ile ereksiyon bozukluğunun ne seviyede olduğunu öğrenmek işine yarayacaktır.

Bu listede verilen haplar alanında en kaliteli ve iyi üreticiler tarafından üretilen en yüksek puanlı haplar.

Ereksiyon bozukluğu eğer erken safhalarda teşhis edilirse kolaylıkla iyileşebilen  bir hastalık.

Çok nadir durumlarda cerrahi operasyon veya hastane bakımı gerektirir.

Her zaman stresten uzak ve sağlıklı yiyeceklere yakın olduğunuzdan emin olun, gerisini vücudunuz halledecektir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir